North America Forum

 Forgot password?
 立即注册
Search

We are working to make our Terms of Service agreement easier to read in order to provide you with better services while protecting your personal data. We hope you can spare a few minutes to read the recently updated User Terms of Service. User Terms of Service Privacy Policy
Website Valhalla online Guide
11 Threads / 24 Reply
Search   Favorites  

View: 561| Reply: 0

Demirci

 Close [Copy link]

51

Threads

81

Posts

0

Credits

超级版主

Rank: 8Rank: 8

Credits
0
msstark
Super moderator
Posts:81
Joined 2017-1-25
Last Visited 2021-03-03
Post time 2019-1-16 20:30:08 | Show all posts |Read mode
Demirci Reply:0| View:561
Edited by msstark at 2019-1-16 20:35


Demirci Valhalla Online’nın bel kemiğidir. Ekipman üretimi, yükseltimi, yetenek, beceri ve rünleri geliştirme, mücevher takma, nesneleri birleştirme ve eritme gibi birçok işlem burada yapılır.

Demirci’ye Şehir’den ulaşılabilir. Ayrıca, Şehir’de olmadığınız zamanlarda da ekranın sağında bulunan “Güçlen” adlı örs ikonuna basarak da yine Demirci menüsüne ulaşılabilir.

Beceri, Rün, Ekipman ve Mücevherleri yükseltebileceğiniz, istemediğiniz nesneleri envanterinizden kaldırmak için eritebileceğiniz ve istediğiniz ekipmanlara daha hızlı ulaşmak için kombine edeceğiniz özellikler Demirci’de yer alır.

Her özellik zindanlarda ilerledikçe açılır.


Beceri Geliştirme


Beceri Geliştirme menüsünde Beceri Kitapları ve Rünler geliştirilir.

Beceri ve Rünlerin düzey seviyelerini arttırarak yapılır. Bu işlemi yaparken de diğer beceri kitapları ve rünlere ihtiyaç duyurulur. Ayrıca, zindanlardan düşürebileceğiniz beceri TP parşömen ve kitapları da seviye atlatmak için gereklidir.

Becerilerle ilgili detaylı bilgi için buraya, Rünlerle ilgili detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz. Geliştirme aşamalarıyla ilgili de yukarıda linki verilen konularda detaylı bilgi bulabilirsiniz.


Ekipman Geliştirme

Ekipman Geliştirme menüsünde kuşanılan ekipmanlar geliştirilir. En detaylı geliştirme ve düzenleme ekipmanlarda yapılır.

Ekipmanın yıldızlarını yükseltebilir, düzeyini değiştirebilir, set seviyesini arttırabilir, büyülerini ve hatta temel özelliğini değiştirebilirsiniz.

Ekipmanlar ve geliştirmeleriyle ilgili detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.


Mücevher Geliştirme


Mücevher Geliştirme menüsünde ekipmanlara mücevher takılır, ekipmanlara ek mücevher slotları açılır, mücevher slotlarının rengi değiştirilir.

Ekipmanlara takılan mücevherlerle ilgili tüm işlemler bu menüde yapılır. Ayrıca, biriken mücevherleri de birleştirerek yükseltebilirsiniz. Bunun için Demirci’nin “Birleştirme” özelliğini kullanabilirsiniz.

Mücevherlerle ilgili detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.


Eritme

Envanterinizde biriken ve kullanmadığınız nesneleri envanterinizden satabileceğiniz gibi dilerseniz Demirci’nin “Eritme” özelliği ile geri dönüştürebilirsiniz.


Nesneler geri dönüştürüldüğünde, karşılığında elmas başta olmak üzere dönüştürülen nesnenin türüne bağlı olarak çeşitli kaynaklar geri alınır.

Örneğin, muhafız kartı eritilirse Muhafız TP taşı gibi nesneler kazanabilirsiniz.


Birleştirme

Birleştirme menüsünde muhafız pasif yetenek kartlarından, ekipmana, kaynak oluşturmadan, derece yükseltmeye kadar birçok işlem yapılır. İhtiyacınız olan birçok kaynağı Demirci’deki bu menüden sıfırdan oluşturabilirsiniz.


Aynı nesneden birden fazla birleştirecekseniz, örneğin envanterinizde 100 adet aynı seviye mücevher birikti. Bunları tek tek birleştirmeye uğraşmak yerine “Oto-Birleştir” seçeneği ile hızlı şekilde yapabilirsiniz.
Translate

 msstark Last edit in 2019-1-16 20:30:08

 Support

Report
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register Now

Points Rules

小黑屋|community.gtarcade.com

2021-3-8 02:23 GMT+8 , Processed in 0.054140 second(s), 34 queries .

Powered by Discuz! X3.2

© 2001-2013 Comsenz Inc.

To Top Return to the list