North America Forum

 Forgot password?
 立即注册
Search

We are working to make our Terms of Service agreement easier to read in order to provide you with better services while protecting your personal data. We hope you can spare a few minutes to read the recently updated User Terms of Service. User Terms of Service Privacy Policy
Website Valhalla online Guide
11 Threads / 24 Reply
Search   Favorites  

View: 336| Reply: 1

Envanter ve Kasa

 Close [Copy link]

51

Threads

81

Posts

0

Credits

超级版主

Rank: 8Rank: 8

Credits
0
msstark
Super moderator
Posts:81
Joined 2017-1-25
Last Visited 2020-12-30
Post time 2019-1-15 21:43:40 | Show all posts |Read mode
Envanter ve Kasa Reply:1| View:336
Envanter nedir ve nasıl ulaşılır?
Envanter: Oyun içerisindeki etkinliklerden ya da satın alarak elde ettiğiniz nesneleri bulacağınız bölüm envanterinizdir.
Envanterinize kahraman, muhafız ve yetenek arayüzü sekmesindeki sembolden ya da (I) kısa yol tuşunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Envanter nasıl kullanılır ve geliştirilir?
Envanterinizi nesnelerinize ulaşmak için kullanırsınız. Envanterinizi açtığınızda sahip olduğunuz nesneleri görebilir, kahramanınızda kullanabilir, satabilir ya da kasanıza yerleştirebilirsiniz.
  • Envanterinizi düzenlemek için ekranın aşağısında bulunan simgelerden ‘’Sırala’’ adlı komutu kullanarak nesnelerinizi düzenleyebilirsiniz. Envanterinizi düzenle dediğinizde nesnelerinizi ekipman, beceriler, tüketilebilir nesneler ve malzemeler olarak otomatik olarak sıralandırır. Bu kategorileri ayrıca envanterinizin üst kısmında bulunan görüntüleme seçeneğinden kendiniz bir kategori başlığı seçerekte ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz kategoriye göre listelenen envanter görüntüsü sadece o kategoriye ait olan nesneleri barındırır. Farklı kategorideki nesneleri göstermez. Tüm nesnelerin görüntülenmesi için tüm nesneler seçeneğinde kalınması gerekir.

  •     Yön okları ile envanterinizin diğer sayfalarına ulaşabilirsiniz.
  • ‘’Envanterini genişlet’’ komutu ile envanterinize yeni bir sıra açmak için satın almanız gereken nesneye erişim imkanı bulabilirsiniz. Envanterinize yeni bir sıra eklemek ise sadece beş adet kutudan oluşan bir adet sırayı ifade eder ve envanterinize bu geliştirmeyi yapan nesne Envanter adlı nesnedir. Bu nesneyi VIP Mağazası (Karaborsa) sekmesindeki Nesne kategorisinden elmas karşılığında elde edebilirsiniz. Ayrıca Başarılar adlı ödül bölümünden de yerine getirdiğiniz görevler karşılığında elde etme imkanı sağlanmıştır.
  • ‘’Sat’’ komutu ile de envanterinizde işe yaramayan nesnelerinizi satabilirsiniz. Satışınızda açılacak sayfada sattığınız nesneler görüntülenir. Karşılığı varsa altın olarak ödenir ve harita değiştirmediğiniz sürece sattığınız nesneleri geri kazanma şansınız vardır.


Seyyar Kasa ise şehirde bulunan kasa sistemine şehir merkezine gitmenize gerek kalmadan erişim imkanı sağlar. Bu özelliği kullanabilmeniz için karakterinizin VIP seviyesinin en az VIP 1 olması gereklidir.  Seyyar Kasa simgesine tıkladığınızda envanterinizdeki nesneleri sol tık ile tıklayarak kasanıza taşırsınız.
Translate

 msstark Last edit in 2019-1-15 21:43:40

 Support

Report
Reply

Use magic Report

51

Threads

81

Posts

0

Credits

超级版主

Rank: 8Rank: 8

Credits
0
msstark
Super moderator
Posts:81
Joined 2017-1-25
Last Visited 2020-12-30
 Author| Post time 2019-1-15 21:44:45 | Show all posts
Kasa nedir ve özellikleri nelerdir?

Kasa sistemine şehir merkezinde bulunan kasa simgesinden ulaşabilirsiniz.  Buraya envanterinizde kullanmadığınız ya da daha sonra kullanmak istediğiniz ve envanterinizde yer kaplayan saklamak istediğiniz nesneleri biriktirebilirsiniz. Kasa sistemini açtığınızda envanteriniz ile birlikte görüntülenir.

  •    Yön okları ile kasanızın diğer sayfalarına ulaşabilirsiniz.
  • ‘’Kasanı genişlet’’ komutu ile kasanıza yeni bir sıra açmak için satın almanız gereken nesneye erişim imkanı bulabilirsiniz. Kasanıza yeni bir sıra eklemek ise sadece on adet kutudan oluşan bir adet sırayı ifade eder ve kasanıza bu geliştirmeyi yapan nesne Kasa adlı nesnedir. Bu nesneyi VIP Mağazası (Karaborsa) sekmesindeki Nesne kategorisinden elmas karşılığında elde edebilirsiniz. Ayrıca Başarılar adlı ödül bölümünden de yerine getirdiğiniz görevler karşılığında elde etme imkanı sağlanmıştır.


Not: Kasa erişim imkanı iki seçenek olarak sunulmuştur.
  • Şehir merkezinde bulunan Kasa simgesi,
  • Envanterinizde bulunan ve VIP 1 olduğunuzda kullanabileceğiniz seyyar kasa özelliğidir.


Translate
Floor reply (0)

 msstark Last edit in 2019-1-15 21:44:45

 Support

Report
Reply Support Not support

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register Now

Points Rules

小黑屋|community.gtarcade.com

2021-1-24 21:34 GMT+8 , Processed in 0.044780 second(s), 35 queries .

Powered by Discuz! X3.2

© 2001-2013 Comsenz Inc.

To Top Return to the list